Minecraft Premium Skin Nasıl değişir?

Aralık 24, 2020 by 1 Yorum

Minecraft premium skin nasıl değişir? karakterinizin yeni bir görünüm kazanmasını sağlar. Evet; iş ucuz ve güvenilir pre almakla bitmemektedir. Minecraft oyununun kuralları, püf noktaları vardır. Onlardan biri de Minecraft’ta skin değiştirme işlemidir.

Minecraft premium skin nasıl değişir

Minecraft Skin Nasıl Değiştirilir?

  • Karakterinizin görünümünde değişiklik yapabilmek için Skindex veya buna benzer çeşitli web sitelerinden skin indirmeniz gerekir.
  • Skinleri inceleyip en çok beğendiğinizi seçerek bilgisayarınıza yükledikten sonra diğer aşamaya geçebilirsiniz.
  • https://www.Minecraft.net adresine giderek oturum açmalısınız.
  • Alt tarafta ‘dosya seçme ekranı’ göreceksiniz. İndirmiş olduğunuz skini o bölümden karşıya yükleyin.
  • Yüklemeyi başarıyla tamamlarsanız skin birkaç dakika içerisinde görünür hâle gelecektir.
  • Oyunu kapatarak birkaç dk bekleyin ve daha sonra yine giriş yapın.
  • F5’e basarak karakterinizi görüntüleyebilirsiniz.

Minecraft’ta Kendi Skininizi Nasıl Oluşturursunuz?

Minecraft karakter oluşturma için bu adresten yardım alabilirsiniz.

Karakterinizi oluşturup bilgisayarınıza indirin.

bu adrese giderek giriş yapın.

Alt tarafta bulunan dosya seçme bölümüne gelin ve indirdiğiniz skini upload edin.

Yüklemeniz sona erdikten sonra oluşturduğunuz skini oyunda görmeye başlayacaksınız.

Oyunu kapatarak birkaç dakika bekleyin ve ardından giriş yapın.

Karakterinizi F5 tuşuna basarak görüntüleyebilirsiniz.

Not: Görüldüğü gibi bu yöntemleri kullanabilmek için Minecraft oyununun resmi sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Eğer oyunu satın almadıysanız ve korsan olarak kullanıyorsanız ne yazık ki bu özelliklerden faydalanamazsınız.

Minecraft Skin Değiştirme İçin Farklı Bir Yol

Minecraft premium skin nasıl değişir? Yukarıda anlatılanlara ek olarak Minecraft skin değiştirme işlemi için kullanabileceğiniz başka bir yöntem daha vardır. Şöyle ki; bunu Minecraft launcher sayesinde yapmak da mümkündür. Oyun başlatıcısı açılarak Hesaplar bölümünün yanındaki Ciltler (skins) butonuna tıklanır. Steve veya Alex seçimi yapılarak launcher üzerinden Minecraft skin yüklemesi yapılabilir. Bu daha çok eski versiyonlarda tercih edilen bir yöntemdir.

Görüldüğü gibi Minecraft skin değiştirme işlemi gayet kolaydır. Yapmanız gereken bu adımları sırasıyla takip etmekten ibarettir. Karakterinizin görünümünü istediğiniz gibi özelleştirmek sizin elinizdedir. ‘Karakter benim karakterim, nasıl istiyorsam öyle görünmeli.’ Diye düşünüyorsanız bildirdiğimiz sitelerde yer alan skinleri inceleyerek kendi tarzınıza uygun olanı belirleyip yine yukarıda bulunan talimatlar doğrultusunda karakterinize uyarlayabilirsiniz.

Minecraft’ta kendi skininizi oluşturmak için de yukarıda yazan yönergeleri takip etmeniz kâfi olacaktır. Hepsi birbirinden basit ve pratik işlemler olup fazla zamanınızı almayacaktır. Dolayısıyla size de bu bilgileri pratiğe dökmek ve eğlencenin tadını çıkarmak kalmaktadır.

Birbirinden güzel skinler arasından tercihinizi yaparak karakterinizi dilediğiniz gibi göstermek sizin elinizdedir! En güzel karakter sizin karakteriniz olsun istiyorsanız skin değiştirme işlemiyle bunu başarmak için daha fazla beklemenize gerek yoktur.

Öyleyse şimdiden hepinize kolay gelsin diyor ve maximum keyif, maximum FPS, maximum eğlence temennisinde bulunmak istiyoruz. Bağımlısı olacağınız bu oyundan vazgeçmeniz hiç kolay olmayacak! O zaman Minecraft skinler ile kendinize özel bir konsept oluşturmanın şimdi tam sırası!

Premium Hesabınız yoksa sitemizden hemen alabilirsiniz uygun fiyat ve değişim garantisiyle Minecraft Dayı Güvencesiyle Satın Alın.

User Review
5 (1 vote)

1 Reply to “Minecraft Premium Skin Nasıl değişir?”

  1. Talip dedi ki:

    Bütün premiumların skini değişebilir minecraft launcher’a girip ciltler kısmına gelirseniz orada istediğiniz skini uygulayabilirsiniz

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir